Ana sayfa Forumlar Apple Haberleri Apple AirTag 2 Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar
    murat_133
    Katılımcı

Apple, yeni ürünler tanıtmaya devam ediyor. Şirketin merakla beklenen ürünlerinden biri olan AirTag 2’nin tanıtım tarihi ertelendi.
    Apple, her yıl yepyeni ürünler tanıtıyor. Bu doğrultuda şirket, önümüzdeki senelerde de boş durmayacak. Firmanın yeni Mac’ten iPad’e kadar birçok elektronik cihaz tanıtacağı öne sürülüyor. Fakat bunlar dışında merakla beklenen ürünlerden biri de AirTag 2.

Teknoloji devi, birkaç yıl önce ilk AirTag modelini piyasaya sürdü. Şirketin ikinci bir model üzerinde çalışıp çalışmadığı bile henüz net değilken, bu ürünün gelecek yıl tanıtılması bekleniyordu. Ancak yakın zamanda çıkan yeni bilgiler, bu yeni modelin tanıtımı için biraz daha bekleyeceğimizi ortaya koydu. İşte Apple AirTag 2 tanıtım tarihi…
    Apple’ın en sevilen ürünlerinden AirTag, neredeyse madeni para büyüklüğünde bir cihaz. Takılabilen bir ürün olan AirTag, eşyanızın yerini takip edebilmenizi sağlıyor. Bu da kaybolduğunda nerede olduğunu görebilmeniz anlamına gelmekte. İlk model 2021’de piyasaya sürülmüştü. İkincisinin ne zaman tanıtılacağı ise kısa süre önce ortaya çıktı.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.